Менеджер з туризму
Iva
Львов, Львовская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Пропонуємо віддалену роботу (вдома,)!!!Проводимо відбір на посаду менеджера з туризму (фрілансер) з випробовувальним терміном 2 тижні, потім за наявності позитивних результатів прийом на роботу менеджером з туризму, з доходом до 40% від прибутку компанії від власного продажу.

Якщо Ви впевненні, що продажі Ваше покликання і націлені на результат, то ми зробимо з Вас професіонала та розкриємо Ваш талант.

Всеукраїнська мережа туристичних агентств Море турів понад 180 офісів в Україні (наш офіс) м. Львів вул. Шведська, 3Запис +38 (093) 723 98 82Розглянемо кандидатів, які мають досвід у туризмі, так і тих, хто не має такого досвіду, але бажають працювати в цьому напрямку і готових розвиватися і отримувати нові знання.

Безкоштовно 2х місячні вечірні курси з туризму, з відпрацюванням на стажуванні (2місяці) оплата за наявності продаж від 30% від прибутку фірми від власного продажу, виконуючи нескладні завдання, пов’язані з туризмом.

По закінченні навчання, при якісному виконання завдань під час стажування, видаємо сертифікат.Надалі можливе працевлаштування на посаду менеджера з туризму з оплатою праці (відсоток від продаж до 40% від прибутку фірми від власних продаж) Працюючи з нами Ви маєте можливість здобути перспективну нову професію з можливістю кар'єрного зростання у великій туристичній компанії, працювати в цікавій сфері відпочинку і туризму, їздити з хорошими знижками в рекламні тури.

Якщо ви пройдете відбір, тоді отримуєте унікальні спеціалізовані знання, якими володіють засновники однієї з найбільших українських мереж турагентств (понад 180 офісів), яка сьогодні розвивається найшвидшими темпами в Україні,Ми пропонуємо : - можливість віддаленої роботи з будь-якого регіону України- навчання за рахунок компанії- чіткі, конкретні цілі, що є підставою для досягнення успіхуВимоги до кандидата : - дружелюбність, приємна зовнішність і вимова, комунікабельність, здатність швидко навчатися, дисциплінованість, працьовитість.

 • Наявність реєстрації у FaceBook (більше 100 друзів),- навики написання статтей, знання граматики,- обов’язкове вільне володіння українською і російською мовами.
 • Резюме має бути з Вашим фото з вказаним емейлом, телефоном і з посилання на особисту сторінку FaceBook.Посадові обов’язки кандидатів : - Підбір і продаж турів по цілому світу, спілкування з клієнтами по телефону та особисто, створення власної клієнтської бази,- підготовка матеріалу для турсайтів,- написання статей з туристичної тематики,- участь у навчальних семінарах мережі турагентств Море турів ,- виконання ряду інших завдань, пов’язаних з туризмом і рекламою в туризмі.
 • Відбір за конкурсом! Всеукраїнська мережа туристичних агентств Море турів понад 180 офісів в Україні (наш офіс) м. Львів вул.

  Шведська, 3 / 3МИ НЕ ШУКАЄМО ТИХ, ХТО ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ НА СТАВКУ, МИ ШУКАЄМО ТИХ, ХТО ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ НА РЕЗУЛЬТАТ!- Запис +38 (093) 723 98 82

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява