Інженер систем СКУД
Оптима-фарм, ЛТД, CП
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія СП Оптіма-Фарм ЛТД успішно працює 26 років на ринку України і являється одним із провідних дистриб’ютерів медичних препаратів і товарів медичного призначення.

 • Нас більше ніж 2500 співробітників. Ми маємо 11 сучасних складських комплексів на території України.КЛЮЧОВІ ЗОНИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ : - Підтримувати працездатність системи СКУД на підприємстві фірми центральний офіс + регіональні склади (РАС);
 • Участь в проектах пов’язаних з СКУД у відкритті нових і модернізації старих аптечних складів;- Налаштування обладнання в програмі STOP-NET, та моніторинг серверів;
 • Стежити за наявністю ЗІП резервів, здійснювати регулярне поповнення складу обладнанням;- Моніторинг і виконання заявок в Service Desk;
 • Вирішення питань пов’язаних з Урахуванням Робочого Часу (УРВ).ВИ НАШ КАНДИДАТ, ЯКЩО У ВАС Є : - Освіта вища, середньо-спеціальна технічна;
 • Досвід роботи на аналогічній посаді;- Знання та досвід роботи в системі СКУД;- Досвід роботи з системами електроного документооборота.
 • МИ ГАРАНТУЄМО : - Улюблену роботу в стабільній компанії з графіком роботи : пн-пт з 09 : 00 до 18 : 00.- Навчання, стажування та підтримку від наставників.

 • Фінансову стабільність, офіційне працевлаштування з першого дня, соціальні гарантії, відпустка 24 календарних дні.- Стабільний рівень доходу.
 • Корпоративний мобільний зв’язок.- Професійне кар'єрне зростання і розвиток компетенцій.- Можливість навчання за рахунок компанії за необхідності.
 • Корпоративний спортзал.Місце роботи : комфортний офіс не далеко від Дарницького вокзалу 15 хв. від метро Червоний хутір з кімнатами для обіду та спортивним залом.
 • Для зручності співробітників організоване транспортне сполучення від м.Позняки, з Троєщини через м.Чернігівська.Стандартний термін розгляду резюме 7 днів.

  Відсутність відповіді протягом тижня означає, що, на жаль, на сьогодні у нас немає відповідних вакансій. При цьому Ваше резюме буде збережено в нашій базі даних і якщо відповідна вакансія з’явиться в наступному, ми запропонуємо її Вам для розгляду.

  Чекаєм Ваше резюме з побажанням до заробітної плати!Контактний номер телефона : +380675064637 Віта.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява