Завідуючий, фармацевт, провізор
Аптека оптових цін
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна аптечна мережа Аптека оптових цін , у звязку з відкиттям аптеки запрошує фахівців на посаду Завідуючого аптекою, Провізора, Фармацевта в м.

 • Київ.Основні обов’язки : - Реалiзацiя медикаментів;- Консультація клієнтів при відпуску лікарських засобів;- Ведення касової документації;
 • Дотримання фармпорядку в аптецi.Вимоги до кандидата : - Фармацевтична освіта.- Досвід роботи від 1-го року за фахом буде перевагою;
 • Знання ПК впевнений користувач бажано.- Відповідальність, акуратність, бажання працювати і розвиватися.Ми гарантуємо стабільну роботу з перспективою кар'єрного росту та розвитку професійних навиків.
 • Компанія пропонує співробітникам навчання для підвищення кваліфікації в тому числі й базу для інтернатури. Офіційне працевлаштування, стабільний та високий рівень заробітної плати, повний соціальний пакет.

  тел. +380999612393 0678288504 Світлана.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява