Content Manager (German)
Kenner Soft Service GmbH
Львов, Львовская область
10 годин тому
source : Jobs.org.ua

Для успішної реалізації наших проектів ми шукаємо розумних та талановитих колег, здатних з часом продемонструвати високий рівень професіоналізму.

Якщо ти відкритий до нового та шукаєш можливостей для професійного й особистісного розвитку в компанії міжнародного рівня, ми запрошуємо тебе на позицію Content Manager.

Наші клієнти із Західної Європи орієнтовані на ефективні високоякісні рішення для свого бізнесу та довготривалу співпрацю.

Ми спеціалізуємося на розробці та запровадженні веб-базованих PIM, СRM та інших бізнес-додатків на основі власних програмних продуктів, а також на розробці та підтримці інтернет-магазинів та інших рішень в сфері електронної комерції.

Обов'язки : - написання або переклад технічної документації на англійську мову, переклад описів модулів- написання статей на технічну тематику- оновлення інформації на нашому сайті- пошук проектів, обробка запитів- написання контенту для форумів і блогівВимоги : - Гарне володіння англійською мовою - Рівень німецької мови не нижче В2- Вища освіта (бажано червоний диплом)- Вміння працювати в команді- Відповідальність- Дотримання графіку виконання робіт- Аналітичний склад розуму- Без шкідливих звичокБажано : - Досвід в ІТ-сфері- Досвід в seoМи пропонуємо : - Достойну зарплату по результатам співбесіди з прив'язкою до євро- Перспективи і можливості для розвитку- Робочий час з понеділка по п'ятницю з 9 : 00 до 18 : 00 з певною гнучкістю- Оплачувані лікарняні та відпустка (21 робочий день)- Тренінги

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява