Менеджер ЗЕД
Виола, фармацевтическая фабрика
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Фармацевтична фабрика Віола сучасне фармацевтичне підприємство, яке більш ніж 75 років працює над створенням лікарських засобів.

Завдяки грамотному підходу керівництва, постійного розширення лінійки продукції і збільшення обсягів продажів, наша команда також постійно збільшується.

 • Тому ми запрошуємо Менеджера ЗЕД стати частиною нашої команди.Ти наш кандидат якщо : - маєш навички проектної роботи (участь в проекті, ведення проекту);
 • досвід роботи на менше 2 років, обов’язково фарм;- маєш наявність комунікацій з основними дистриб’юторами / замовниками в іноземних регіонах;
 • маєш навички в підготовці документів для митного оформлення вантажу;- вмієш аналізувати умови договору;- маєш досвід в управлінні окремим напрямком (завдання-планування-ресурси-результат-аналіз);
 • маєш досвід ведення переговорів, вибудовування партнерських відносин з клієнтами;- розумієш економічні та фінансові показники;
 • маєш знання принципів управління якістю відповідно до стандартів ISO, GDP, HACCP, Інкотермс, міжгалузевих стандартів, досвід в бюджетуванні.
 • В нашій команді ти будеш : - займатися продажами по ЗЕД, реалізацією існуючого асортименту;- займатися пошуком клієнтів на продаж власної ТМ і контрактів ВТМ замовника;
 • встановлювати контрактні відносини з системними дистриб’юторами на іноземних ринках. Аналіз ринку каналів продажів;- вносити пропозиції до зміни і розширення за асортиментом ТУ і ЛЗ;
 • супроводжувати реєстрацію в обраних країнах;- організовувати та супроводжувати комунікації з органами, які регулюють експортну діяльність (СЕС, митниця, МОЗ, держ.
 • інспекція, інспекція з контролю якості лік. засобів);- організовувати та супроводжувати внутрішні процеси для узгодження умов проекту поставки товару по контракту ЗЕД (якість, юр.

  відділ, економіка, склад, брокер);- вести, підтримувати і розвивати клієнтську базу. CRM в каналі продажів;- брати участь у розробці та реалізації стратегічних завдань компанії.

  Працюй прозоро. Стабільна заробітна плата і офіційне працевлаштування.Вливайся миттєво. Допомога колег і керівників в адаптації новачків.

  Пишайся роботою. Кар'єра в компанії, що входить в ТОП-10 провідних вітчизняних виробників України.Перебувай у комфорті. Сучасне виробництво, гідні умови праці.

  Розвивайся! Можливість кар'єрного росту та розвитку, велика частина команди це співробітники, які виросли всередині компанії.

  Зростай разом з нами.Побачив себе на позиції Менеджера ЗЕД? Телефонуй прямо зараз.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява