Робота в Угорщині м. Ясберень. ВНЖ. З/П 2400000 Ft.
ФОП Купина Е.Н.
Ужгород, Закарпатская область
4 годин тому
source : Jobs.org.ua

Робота в Угорщині м. Ясберень. Завод пластикових деталей. Угорська компанія виробник комплектуючих пластикових деталей для світових брендів Electrolux, Samsung,Dometik, проводить набір працівників - комплектувальник деталей, пакувальник та контролер.

Чоловіки , жінки і сімейні пари до 60 років! Фізично легка праця! Робота В залежності від позиції полягає в загрузці пластикових деталей до машини ,перевірка якості виловленої продукції пакування та складяння готової продукції .

ВНЖ на 2 роки оформлення за рахунок підприемства. Заробітна плата складає 9000 форінтів чистого в день !!! ( нетто), працювати 6 днів в тиждень.

Заробітна плата при відпрацюванні повного місяця з понеділка по суботу складає 225.000-240.000 Ft. Видається аванс кожен тиждень по потребі.

Заробітна плата 10го числа кожного місяця за минулий місяць Робочий графік 2х змінний по 12 годин, тиждень. Денна зміна 06.

00- 18.00, тиждень нічна зміна 18.00- 06.00 тиждень. Проїзд від місця проживання до роботи і назад безкоштовно . Житло надається безкоштовно ( пари окремо, 3- 4 особи в кімнаті) Форма одягу- вільна.

своя) Присутній перекладач для уникнення мовного бар'єру Оформлення ВНЖ за рахунок работодавця. При прийнятті на роботу проходження медичного огляду Проживання та харчування на час обсервації за рахунок підприємства-2 тиждня.

при приїзді мати з собою 100 євро заставу, який повертається в першу місячну ЗП) До авансу мати гроші на харчування.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява