Механік автотранспортних засобів
Инвест Агро Логістик
Николаев, Николаевская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - без шкідливих звичок,- працьовитий, дисциплінований,- вміння керувати і контролювати підлеглих.Умови роботи : - робота на території Котляревського елеватора с.

Шевченкове,- в наявності авто : 5 Рено Преміум"(зерновози), 3 Маnа - офіційна заробітня плата,- 5-ти денний роб.тиждень, 2 вихідні дні, офіційна відпустка.

Обов’язки : - Забезпечує контроль технічного стану автотранспортних засобів і випуск їх на лінію.- Виконує огляд та визначає несправності під час повернення автотранспортних засобів з лінії після закінчення роботи.

 • Бере участь у наданні технічної допомоги автомобілям в гаражі та на лінії.- Здійснює контроль за дотриманням водіями правил технічної експлуатації, проводить інструктаж водіїв перед виїздом їх на лінію.
 • Контролює ефективність витрат водіямипаливно-мастильних матеріалів, шин.- Бере участь в розробці графіків проведення технічного обслуговування автотранспортних засобів і здійснює контроль за якістю і своєчасністю виконання цих робіт.
 • Забезпечує дотримання водіями виробничої дисципліни, правил і норм охорони праці і безпечного ведення робіт.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява