Customer support manager
Favor IT
Киев, Киев
23 годин тому
source : Jobs.org.ua

Ми шукаємо представника служби підтримки для надання клієнтам інформації про послуги і продукти нашої команії та вирішення виникаючих проблем.

 • Обов’язки : - Ефективно справлятися з вхідними дзвінками;- Визначати і оцінювати потреби клієнтів;- Будувати стійкі і довірчі відносини з клієнтами за допомогою відкритого і інтерактивного спілкування;
 • Забезпечити точну, достовірну і повну інформацію, використовуючи правильні методи;- Обробляти скарги, надавати відповідні рішення і альтернативи в межах термінів і прийняття подальших заходів з метою забезпечення їх дозволу.
 • Вимоги : - Вільний усну та письмову англійську (не нижче Upper Intermediate);- Наявність швидкого інтернету і гарнітури (навушники і мікрофон)- Орієнтація на клієнта і вміння адаптуватися / реагувати на різні ситуації;
 • Відмінні комунікативні та презентаційні навички;- Здатність справлятися з багатозадачністю, ставити правильні пріоритети і ефективно управляти часом.
 • Ми пропонуємо : - Позмінний графік (денні та нічні зміни);- Конкурентна заробітна плата;- Комфортабельний офіс в 5-х хвилинах від метро;
 • Офіційне працевлаштування;- Повне навчання і постійне наставництво;- Молодий, доброзичливий колектив, де кожен допомагає один одному стати успішним.Вакансія НЕ технічна!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява