Інженер з охорони праці, кадровик
Пластікер Вест, ТОВ
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - Вища освіта- Досвід роботи на схожих посадах- Знання законодавчої бази у сфері охорони праці- Знання вимог до оформлення кадрових документів- Вміння доступно пояснювати питання по кадрам та охороні праці співробітнику, які його хвилюють- Досвід успішного проходження перевірок з охорони праці- Уважність до дрібниць, системність, відповідальність, ретельність.

 • Лідерські якості- Вміння працювати в команді- Знання програм офісного пакета Microsoft Office 2003 / 2007 (Word, Excel, 1С);
 • Вітаємо і дуже цінуємо : бажання розвиватися і навчатися новому, вміння працювати в багатозадачному режимі.Обов’язки : - Проведення співбесід- Збір первинних документів для працевлаштування / звільнення працівника.
 • Ведення кадрового обліку : прийняття, переміщення, звільнення в базі Exel- Аналіз якості роботи працівників (при потребі пошук заміни)- Контроль за дотриманням вимог Законодавства України з охорони праці- Проведення інструктажів та навчання з охорони праці та пожежної безпеки- Супровід перевірок, усунення порушень- Забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту- Забезпечення виробництва витратними матеріаламиЩо ми пропонуємо : - Пластікер Вест це стабільність, надійність і постійний розвиток!- Уважно ставимося до успіхів і досягнень, не залишаємо їх непоміченими.
 • У Вас буде можливість ініціювати та впроваджувати зміни в робочі процеси, що існують.- Всебічна підтримка з боку безпосереднього керівника.
 • Офіційне працевлаштування у відповідності з КЗОТ- Гарантуємо достойну заробітну плату, щомісячні премії за результатами роботи.
 • Забезпечення всіма матеріалами для роботи- Можливість кар'єрного зростання- Розташування офісу поруч з М Почайна - Графік роботи : 5 / 2 з 08 : 00 до 17 : 00
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява