Головний спеціаліст-юрисконсульта відділу оренди землі та водних об’єктів управління агропромислового виробництва та фінансово-кредитного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації
Нова державна служба України
Черкассы, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища юридична освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

Посадові обовязки

1) Здійснює організацію правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів в Департаменті агропромислового розвитку.

2) Розробляє та бере участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Департаменту.

3) Проводить юридичну, гендерно-правову, анти дискримінаційну експертизи проєктів нормативно-правових актів Департаменту агропромислового розвитку, які підлягають державній реєстрації, за результатами яких готує висновки за відповідними формами.

4) Організовує роботу, пов’язану з укладенням договорів (контрактів), бере участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Департаменту агропромислового розвитку, а також погоджує (візує) проєкти договорів за наявності погодження (візи) керівників зацікавлених структурних підрозділів.

5) Забезпечує претензійну та позовну роботу, здійснює контроль за її проведенням.

6) Роз’яснює застосування законодавства, надає правові консультації з питань, що належать до компетенції Департаменту, а також за дорученням його керівника розглядає звернення громадян, звернення та запити народних депутатів України.

7) Переглядає разом із структурними підрозділами Департаменту нормативно-правові акти та інші документи з питань, що належать до його компетенції, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.

8) Здійснює заходи, спрямовані на підвищення рівня правових знань працівників Департаменту.

9) Забезпечує в установленому порядку представлення інтересів Департаменту в судах та інших органах.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокове призначення

Умови оплати праці

посадовий оклад 5500 грн, надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу , постанови Кабінету Міністрів України від 18.

01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами).

Термін подачі заявок : 2021-04-23

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява