Java Developer
HAYS Poland
Kyiv, Ukraine
5 днів тому

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko :

Lokalizacja : obecnie 100% zdalnie / po pandemii model hybrydowy (Warszawa - zdalna)

Rodzaj umowy : kontrakt B2B

Współpraca : długofalowa

Stawka : 120-135 pln netto+vat / h (uzależnione od doświadczenia)

Zadania :

  • Rozwój wewnętrznych systemów
  • Tworzenie standardów developmentu dla całego obszaru
  • Wymagania :

  • Min. 4 letnie doświadczenie jako developer oprogramowania
  • Doświadczenie w następujących technologiach : Java 8+, Spring, Spring Boot, Data, Security
  • Znajomość zagadnień architektury microserwisowej oraz konteneryzacji
  • Doświadczenie w pisaniu usług API RESTful i dostrajania wydajności aplikacji
  • Doświadczenie z systemami kolejkowymi oraz bazodanowymi, ze znajomością baz SQL i NoSQL
  • Umiejętność pisania efektywnych testów jednostkowych, integracyjnych i API
  • Doświadczenie z narzędziami wpierające procesy CI / CD oraz DevOps
  • Oferujemy :

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Współpracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
  • Повідомте про це

    Надіслати заяву