Біохімік
Діла, медична лабораторія
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Медична Лабораторія ДІЛА запрошує на роботу Біолога (Лікаря-лаборанта) в сектор Клінічної біохіміїОбов’язки : - Проведення ручних та автоматизованих досліджень- Забеспечення контролю якості досліджень- Технічна валідація досліджень- Аналіз роботи методик та обладнання- Клінічна інтерпретація результатівНаші вимоги до знань та досвіду роботи : - Освіта вища біологічна або медична- Наявність курсів спеціалізації Клінічна лабораторна діагностика або Клінічна біохімія - Навички клінічно інтерпретувати тести- Знання англійської мови на базовому рівніГрафік роботи плаваючий 8-мигодинний (п'ятиденка).

Можливі нічні зміни (оплачуються додатково).Можливості та переваги роботи в МЛ ДІЛА : - Конкурентний рівень оплати праці та бонуси за якісно виконану роботу.

 • Офіційне працевлаштування, соціальні гарантії відповідно до законодавства;- Професійний розвиток в колективі професіоналів;
 • Пільговий пакет лабораторних досліджень;- Можливість кар'єрного росту;- Робота в сучасній лабораторії з новим обладнанням.
 • Чекаємо ваші резюме!Долучайтесь до колективу, що сприяє розвитку лабораторної діагностики заради здоров’я кожної людини!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява