Налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики
Кромберг енд Шуберт Україна Лу, ТОВ
Луцк, Волынская область
20 годин тому
source : Jobs.org.ua

Обов’язки : - Технічне обслуговування та ремонт столів перевірки (модулів) відповідно до вказівки по технічному обслуговуванню.

 • Впровадження технічних змін в столи перевірки згідно встановлених термінів.- Відбір, перевірка нових модулів та введення їх в експлуатацію.
 • Ведення опису складу запасних частин.- Побудова та елементарне програмування столів перевірки.Вимоги : - середня спеціальна (радіомеханіка, налагоджування КВПіА) або вища технічна освіта;
 • досвід роботи в даній сфері буде перевагою;- впевнений користувач ПК;- знання в галузі електроніки і механіки.Умови : - позмінний графік роботи (нічні зміни).
 • Особисті якості : - відповідальність;- здібність до швидкого навчання;- вміння працювати в команді;- комунікативність.Стимули для потенційних кандидатів : - офіційне працевлаштування;
 • навчання за рахунок компанії;- довіз працівників на роботу та до місця проживання за рахунок компанії(по встановленому маршруту);
 • гарячий комплексний обід за рахунок компанії;- безпечні умови праці;- престиж фірми та стабільність;- самореалізація та можливість кар'єрного росту.
 • Тел. для довідок : (0332) 78 53 01, 050 43 49 400, з пн. по пт. з 9 : 00 до 17 : 00.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява