Працівник на харчовий склад польского магазину "Керфур" у місті Бендзин
ООО «Рука»
Украина, Киев
12 годин тому
source : Jobs.ua

Працівник на харчовий склад польского магазину "Керфур" у місті БендзинТриває набір на харчовий склад полского продуктового магазину "Керфур" (Carrefour) у місті Бендзин, неподалік від м.

Катовице. Заробітна плата : 15.50 зл. нетто за годину + зл премія за % відвідуваність + зл премія протягом 2 міс від агентства.

10-12-годинний робочий день, 6 днів на тиждень (денні та нічні зміни).До Ваших обов"язків входитиме робота зі сканером, перевезення на вантажопідйомнику (роклі) коробок з харчовими продуктами по складу.

Досвід роботи не потрібен. Вартість сертифіката на вантажопідйомник - злотих з вирахуванням із з / п, сертифікат видається працівникові на руки.

Роботодавець надає безкоштовний робочий одяг і безкоштовне довезення до місця роботи. Вартість проживання злотих на місяць (оплата лише комунальних послуг).

Проживання у комфортних умовах по 4-6 осіб у кімнаті. Сім"ї проживають по 2 пари в кімнаті, кожну пару ставлять у різні зміни, щоб якнайменше часу працівники проводити разом.

Медогляд - зл.Всі питання за телефоном (Вайбер) : ....28Або пишіть на поштову скриньку : elen.work.europa gmail.com

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява