Старший касир в супермаркет "Велика Кишеня"
RetailGroup
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Всеукраїнська мережа супермаркетів Велика Кишеня запрошує до своєї команди Старшого касираторгівельного залуМрієш про компанію, яка гарантує стабільність, розвиток та своєчасну виплату заробітної плати?

Рушай до нас!Ми пропонуємо : - стабільну, цікаву роботу в сучасній та інноваційній компанії- високу оплату праці, яку ти отримаєш вчасно 100%- підвищення заробітної плати в залежності від категорії на 15% і більше- премію за виконання показників- знижки на обіди в кулінарії власного виробництва 30% від вартості- забезпечення спецодягом- реальні можливості кар'єрного та професійного розвитку- безкоштовне навчання за рахунок компаніїКлючові обов’язки : - організація роботи персоналу- консультація покупців- контроль роботи касового обладнання- проведення касових операцій- ведення звітності за результатами роботи- виконання доручень керівникаМи очікуємо : - наявність середньо-спеціальної освіти- досвід роботи на схожій посаді- досвід в проведені розрахунково-касових операцій- знання положень про ведення касових операцій- відповідальність, уважність до деталей- бажання вчитись, розвиватись вданому напрямкуМісце роботи : м.

Київ, вул. Васильківська 8 / метро ГолосіївськаБільш детальна інформація за телефоном : +38(067)-413 12 93 Юлія ВолодимирівнаДзвони зараз!Приходь до нас на співбесіду сьогодні!Ми чекаємо саме тебе!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява