Вантажник
Eldorado
Ирпень, Киевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Сильний, відповідальний та надійний. Спортивний та енергійний. І неодмінно милий та комунікабельний. Вантажник, якого вже зачекалось його крутомісце в Eldorado, саме такий.

Залишилось тільки зустрітись і взятись разом за створення нашого спільного крутозавтра!Маємо для тебе найвідповідальнішу роботу завантаження та відвантаження ТМЦ.

Ти будеш крутовантажником і будуватимеш крутозавтра собі і нашим покупцям, якщо : - Маєш гарну фізичну форму- Не маєш протипоказань з фізичного навантаження- Не маєш поганих звичок- Відповідальність, чесність та пунктуальність твої сильні якостіДля твого крутозавтра забезпечимо тобі : - Конкуренту заробітну плату та своєчасну її виплату- Офіційне працевлаштування- Роботу в молодому та дружньому колективі- Стабільний графік роботи 5 / 2 з плаваючими вихіднимиПройди співбесіду разом з крутопомічницею ELSA https : / / t.

me / EldoradoStaffAssistantBot / або надсилай резюме откликнуться Вмикай свій успіх в Eldorado!#eldodreamjob #eldoradohappydays #eldomakers #томущомиСЕКСІ #вмикаємокрутозавтра

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява