Експедитор / Водій категорії В, С, С1
TEDIS Ukraine
Ровно, Ровненская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

TEDIS Ukraine одна з найбільших українських дистрибуційних компаній, яка входить в п’ятірку Кращих компаній для лідерів в Україні за результатами дослідження, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group.

 • Наші підрозділи знаходяться по всій території України, а колектив налічує 2500 співробітників. Приєднуйся і ти! Чим доведеться займатися : регулярно відвідувати торгові точки згідно затвердженого маршруту;
 • приймати товар зі складу; супроводжувати доставку товару в торговельні точки; вивантажувати товар в торговельні точки.Умови : Робочий день з 6.

 • 30 орієнтовно до 15.00Знання, навички та досвід, які хотіли би бачити у кандидата : досвід роботи водієм автотранспортних засобів / експедитором;
 • права категорії В С С1 відповідальність, уважність, дисциплінованість, старанність, ініціативність, самовіддача в роботі, порядність.

  Разом з нами : пресТижно ТОП 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи безпЕчно медичне страхування наДійно офіційна заробітна плата та працевлаштування пІзнавально всебічне онлайн / офлайн внутрішнє та зовнішнє навчання перСпективно в середньому 200 кар'єрних зльотів щорокуЧекаємо саме на тебе! Команда Департаменту по роботі з персоналом .

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява