Юрисконсульт
Аудит Консалтинг Центр, ТОВ
Черкассы, Черкасская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Набридла рутинна робота? Хочеш працювати у престижній компанії та бути в центрі подій?АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР запрошує у свій дружній колектив фахівця в напрямі юриспруденції.
 • Основні вимоги до знань працівника на підприємстві : ? Податкове законодавство? Ведення договірної роботи? Ведення судово-претензійної роботи?

  Адміністративне судочинство ? Господарське судочинство ? Виконання судових рішень? Трудове законодавство ? Розробка правоустановчих документів Важливі риси для працівника Компанії : ?

  стійкість до навантаження? компетентність? бажання професійного росту? тактовність? лояльність до Компанії Особливі вимоги : надається перевага молодим, активним працівникам, віком до 40 років.

 • Фахівці з вищим кваліфікаційним рівнем можуть претендувати на вищий рівень заробітної плати. ? Умови роботи : з 9 : 00 до 18 : 00 год.
 • офіційне працевлаштування, повний соц. пакет, привітний колектив, лояльність з боку Компанії : )

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява