Продавець-консультант
Expert Mobile LTD
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua

Експерт - сучасна мережа магазинів у сегменті мобільних пристроїв та аксесуарів у зв'язку з активним розвитком, шукає "продавців-консультантів".

Ви наш кандидат, якщо цікавитесь мобільною технікою, любите спілкуватися з людьми і маєте бажання багато заробляти.Ми гарантуємо : - оплачуване стажування та навчання- офіційне працевлаштування- фіксовану ставку + вигідний % від продаж- перспектива кар'єрного і фінансового зростанняНаші очікування від кандидата : - бажання працювати з технікою і новинками "цифрового світу"- бажання навчатися- досвід роботи в сфері роздрібної торгівлі є бажаним, але не обов'язковим- вік 21 - 35 років (можливі виключення)Умови праці : - консультація клієнтів магазину- продаж товарів та послуг- викладка товару, переоцінкаМагазин знаходиться за адресою : м.

Київ, вул. Березняківська, 31Графік роботи : 10.00 - 20.00Робочий тиждень 5 / 2 з плаваючими вихіднимиЯкщо зацікавила вакансія - телефонуйте, або пишіть Viber, WhatsApp, Telegram

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява