Касир
«Я люблю Кебаб» (ФОП Гелай Т.)
Украина, Львов
2 днів тому
source : Jobs.ua

Касир10 грн · грн. зміна +%I love Kebab, Львів, вулиця Героїв УПА, 73.Повна зайнятість. Також готові взяти студента.Мережа закладів швидкого харчування Я люблю Кебаб запрошує на роботу касирів.

Посада підійде для жінок віком від 18 до 35 років. Можливо без досвіду роботи. Важливе вільне володіння українською мовою, знання англійськоі мови буде перевагою.

Стресостійкість, вміння самостійно вирішувати конфліктні ситуаціі.Обов’язки : прийом замовлень у клієнтів, видача замовленьведення касиконтроль чистоти у залі ресторануПропонуємо : графік роботи 3 дні через 3 (з 9 до 22 години)офіційне працевлаштуванняробоча форма, обід та довіз працівників за рахунок компаніізаробітня плата грн.

за зміну + % та бонусиБудемо раді вітати у своій команді доброзичливих, щирих, комунікабельних та позитивних людей. Телефонуйте ...83 Тетяна

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява