Оператор верстатів з програмним керуванням
Дніпровський Механічний Завод, ТОВ
Павлоград, Днепропетровская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - Професійно-технічна освіта.- Оператор верстатів з програмним керуванням (на токарний, фрезерувальний верстат).

Вільне читання креслень. Вміти володіти контрольно-вимірювальним інструментом.- Досвід роботи не менше 1 року.Умови роботи : - Офіційне працевлаштування.

 • Гідна і стабільна оплата праці.- Соціальний захист.- Дотримання КЗпП України.Обов’язки : - Виготовлення деталей на верстатах з ПК.
 • Наладка, настройка і обслуговування верстата.- Виготовлення деталей відповідно до технічної документації.- Вести процес оброблення з пульта керування простих деталей на налагоджених верстатах з програмним керуванням.
 • Установлювати і знімати деталі після оброблення.- Стежити за роботою систем верстатів, які обслуговує, за показанням цифрових табло та сигнальних ламп.- Перевіряти якість.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява