Вчитель іспанської мови
А+ (Академия Современного Образования)
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Освітньо-виховний комплекс Академія Сучасної Освіти А+ шукає вчителя іспанської мови в свій структурний підрозділ Гімназія А+ .

В гімназії вчаться учні починаючи з п’ятого класу.Хто ми?Освітньо-виховний комплекс, який за 7 років роботи встиг розгорнути дитячий садок, початкову школу, гімназію, дитячий клуб та інші структурні одиниці, зосереджені на всебічному розвитку дитини у віці від одного до 17 років.

Де ми знаходимось?Лівий берег Києва, яскравий житловий комплекс Комфорт Таун (введіть в пошуку Гугл CJJ9+M4 Kyiv), вул. Березнева 14.

В 10 хвилинах пішки від зупинки Тампере .Що нас цікавить в кандидатах?- вища педагогічна освіта- вільне володіння іспанською мовою- вміння працювати з ІКТ- вміння закохувати в свій предмет- бажання розвиватись та навчатись новому- вміння орієнтуватись в сучасних технологіях та ресурсах для вивчення мов- позитивне ставлення до життя- вміння знаходити спільну мову з людьми будь-якого віку і статусу- креативністьЩо ми пропонуємо?

 • офіційне працевлаштування- конкурентна ЗП- повна зайнятість (розглядаємо можливість індивідуального графіку)- підтримку Ваших освітніх і виховних ініціатив
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява