Менеджер з продажу
Capsula
Киев, Киев
23 годин тому
source : Jobs.org.ua

Шукаємо менеджера з продажу в команду бренду одягу. Зараз ми масштабуємося і нам потрібен той, хто доповнить нашу команду та візьме на себе роботу з клієнтами в Instagram.

Буде дуже круто, якщо в тебе вже є аналогічний досвід роботи, але якщо ти новачок усьому навчимо.Вимоги : Бажано розумітися на технологіях продажу та системах їх контролю.

Обов’язково- вміти оцінювати потреби клієнтів,- розуміти психологію покупця,- вміти переконувати.- Грамотна письмова і усна мова, ведення соц.

мереж українською.- Базові навички роботи з соціальними мережами, та вміння впевнено користуватися ПК.- Відповідальність і здатність організувати власну роботу.

 • Бажання продавати та заробляти.Офісний графік роботи, пн-пт з 10 : 00 до 18 : 00, Instagram до 22 : 00.Ставка+% від продажу.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява