Продавец-консультант (ТРЦ "Пассаж")
Gap
Днепр, Днепропетровская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія GAP американський бренд, з унікальною історією та культурою стилю, який налічує більше 3000 магазинів по всьому світу.

Якщо ти готовий вчитися і досягати успіху, бути енергійним і позитивним, запрошуємо приєднатися до нашої команди.Ми гарантуємо : - Комфортні умови роботи- Оформлення згідно чинного законодавства України з першого робочого дня- Конкурентоспроможну заробітну плату : ставка + бонус- Можливість працювати повний або не повний робочий день- Навчання, тренінги- Кар'єрний ріст- Знижки на асортимент товаруОбов’язки : - Обслуговування покупців згідно стандартів магазину- Підтримання порядку в залі- Робота з товаром- Дотримання трудової дисципліниВимоги : - Вік від 18 років- Досвід роботи не має значення- Готовність навчатись та вміння працювати в командіПросимо надсилати резюме електронною поштою.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява