Менеджер з продажу в IT
LLC ITSpace Company
Украина, Луцк
19 годин тому
source : Jobs.ua
 • Вимоги : Реальний досвід роботи на даній посаді з реальним результатом залучення нових клієнтів у сфері ІТ;Вміння вести конструктивні та результативні переговори та впевнений користувач ПК;
 • Бажання працювати на результат, активність, цілеспрямованість, ініціативність;Розмовний рівень англійської.Особисті якості кандидата : розумнийшвидко адаптованийпрацьовитийамбітнийорієнтований на результатприємнийдоброзичливийФункціональні обов’язки : Пошук замовників з метою укладання договорів, розширення клієнтської бази.

  Виконання плану продажів.Активний пошук нових клієнтів.Підготовка комерційних пропозицій, листів.Проведення онлайн зустрічей з клієнтами та презентацій через Zoom, Skype і т.

  д.Контроль проведення угод.Ведення клієнтської бази у CRM системі.Супроводження клієнта на всіх етапах співпраці клієнта з компанією.

  Наші очікування : Ми запрошуємо спеціаліста, якому не потрібно говорити що робити професіонала своєї справи.Менеджера-партнера який буде рости разом з Нами.

  Людину що отримує задоволення від своєї роботи в продажах.Само мотивовану людину що не боїться ставити цілі та досягати їх.

  Ми пропонуємо : Можливість створити свою команду та впливати на всі процеси.Можливість отримати високу заробітну плату з урахуванням Ваших побажань.

  Організація дозвілля за рахунок компанії (релакс, подорожі, активний відпочинок, інтелектуальні та спортивні ігри).Можливість долучитись до Наших стартапів як партнер.

  Можливість реалізації Ваших креативних ідей.Діють програми мотивацій та Подарунки.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява