Тракторист машиніст
Західний Буг, ПП
Збараж, Тернопольская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Лідер аграрного ринку західного регіону ПП Західний Буг пропонує роботу. Запрошуємо до співпраці на постійній основі амбітних, активних та працьовитих спеціалістів.

Компанія Західний Буг - надійний плацдарм для побудови кар'єри я для досвідчених професіоналів з великим стажем роботи, так і для молодих спеціалістів, які лише починають свій трудовий шлях.

Робота у компанії Західний Буг - це : - висока офіційна зарплата- кар'єрний ріст- премії за особисті внески в розвиток компанії.

Розпочніть нове життя вже зараз!Вимоги : наявність посвідчення тракториста (катеорія А2), перевага надається працівникам з досвідом роботиОбов'язки : експлуатація, обслуговування і дрібний ремонт с / г техніки.

Умови роботи : позмінний графік роботи, тривалість однієї робочої зміни- 8 годин, забезпечення місцем проживання, навчання роботи на видах техніки, яка є в підприємстві.

Довідки за телефоном 0504119593

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява