Продавець-консультант
Новус
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія NOVUS мережа супермаркетів з міжнародним досвідом. В наших магазинах клієнт завжди забезпечений широким вибором товарів, їх свіжістю та приємною атмосферою.

Тому, асортимент, європейська якість, чистота залів та ненав’язливе обслуговування це те, що робить нас унікальними та неповторними.

У зв’язку із постійним розширенням мережі NOVUS, ми активно шукаємо нових працівників в нашу перспективну команду. Якщо ж ти в пошуках стабільної роботи, ми радо запропонуємо її тобі.

 • У нас ти будеш : - Надавати допомогу та консультація покупцям;- Контролювати свіжость та якість продукції;- Здійсненювати викладки товару на полиці магазину згідно стандартів;
 • Контролювати правильність розміщення цінників.Ми гарантуємо : - Повне дотримання законодавства (офіційне працевлаштування, оплата відпустки та страхові виплати у разі хвороби);
 • Офіційну та стабільну заробітну плата, яка виплачується 2-чі на місяць (аванс та зарплата);- Позмінний графік роботи і можливість часткової зайнятості;
 • Корпоративне навчання (тренінги, ознайомчі екскурсії) та кар'єрне зростання;- Комплексні обіди та робочу форму за рахунок компанії;
 • Допомогу з житлом для іногородніх працівників.Графік роботи : 4 / 4, 7 / 7 по 12 годин (1 год. обідньої перерви), вихідні плаваючі.
 • Телефонуй +38 050 417 62 68 Леся, або ж направляй своє резюме.Більш детальну інформацію про роботу в NOVUS ти зможеш знайти на : Нашому офіційному сайті https : / / novus.

  ua / vacanciesНа нашій сторінці у Facebook https : / / facebook.com / robotanovus /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява