Фахівець відділу безпеки
KERNEL
Бахмач, Черниговская область
14 годин тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Кернел - провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції на світові ринки, найбільший український виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник і виробник бутильованої олії на внутрішній ринок (ТМ Щедрий дар , Стожар , Чумак домашня , Чумак золота , Любонька ), провідний оператор в області надання послуг зі зберігання зерна на елеваторах, послуг з перевалки через портові термінали, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади.

Фахівець відділу безпеки, м. Бахмач, Чернігівська обл. Вимоги до кандидатів : - Вища освіта (бажано юридична)- Досвід роботи в правоохоронних органах або відділах безпеки виробничих компаній - Вміння працювати в умовах багатозадачності, уважність до деталей Функціональні обов'язки : - Організація охорони об'єктів Компанії- Супроводження процесів переміщення ТМЦ- Контроль виконання робочих процедур- Протидія конкурентам з метою забезпечення збереження земельного банку Умови роботи : - Офіційне працевлаштування- Офіційна заробітна плата- Соціальний пакет- Можливості для професійного і кар'єрного зростання Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.

Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.

В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади.

Термін розгляду - 10 робочих днів.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява