Оператор call центрa
Визиобуд Плюс
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

Требования : У зв'язку з розширенням запрошуємо на работуоператора call-центра.Про нас : ВІЗІОБУД+ це сучасна офтальмологічна клініка, яка спеціалізується на хірургічному та консервативному лікуванні захворювань переднього та заднього відрізків ока.

Ми використовуємо найбільш сучасне обладнання і найбільш передові технології для покращення зору наших пацієнтів.Місце розташування : район Севастопольської площі.

Графік роботи : з понеділка по п’ятницю : 09.00 18.00, 08.00 17.0008.00 20.00 (2 / 2 з понеділка по неділю)Заробітна плата від 10000 грн (залежно від результатів співбесіди).

В подальшому за результатами роботи премії і підвищення рівня заробітньої плати.Вимоги до кандидата : досвід роботи оператором call-

 • center (від 1 року);відмінні комунікативні навички;грамотне володіння українською та російською мовами;доброзичливість;відповідальність;
 • пунктуальність;швидкість реакції;стресостійкість;величезним плюсом буде знання програми МедОблік вміння працювати у команді.

  Обов’язки : прийом вхідних дзвінків,забезпечення запису на прийом (конверсія оброблених дзвінків від 40% та вище),введення даних пацієнта в базу,консультування щодо послуг клініки та їх вартості.

  З усіх питань звертайтеся за телефоном, Оксана.

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява