Фахівець iз забезпечення збуту (Миколаїв)
Philip Morris International
Mykolaiv, Ukraine
2 днів тому

ВИ бажаєте отримати безцінний досвід у сфері продажів.ВИ прагнете розвиватись та не боїтесь цікавих і складних задач.Вам подобається вчитись на практиці та спілкуватися з людьми.

ТОДІ ВИ ТОЙ, КОГО МИ ШУКАЄМО! ХТО МИ :

ТОВ Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн здійснює діяльність у сфері підтримки збуту продукції ПрАТ Філіп Морріс Україна та має 11 офісів у різних регіонах країни.

ПрАТ Філіп Морріс Україна це лідер українського ринку тютюнових виробів.На харківській фабриці, у головному офісі в Києві та в 11 регіональних представництвах компанії працює понад 1350 співробітників.

У 2019 році компанію Філіп Морріс Україна було визнано одним з найкращих роботодавців України за оцінкою Інституту Кращих Роботодавців (Top Employers Institute якості ФАХІВЦЯ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБУТУ Ви будете сприяти укріпленню лідерських позицій компанії на ринку. ЗОКРЕМА, ВИ БУДЕТЕ :

Здійснювати регулярні візити до торгових точок на відведеній території.Аналізувати ділову активність у цих торгових точках.

Пропонувати та впроваджувати план заходів, спрямованих на розвиток території.Налагоджувати взаємовигідні відносини з роздрібними клієнтами. ЩО МИ ОЧІКУЄМО :

Прагнення професійно розвиватись у сфері продажів та маркетингу.Наявність диплома молодшого спеціаліста або диплома про вищу освіту.

Посвідчення водія категорії В .Навички роботи з MS Excel.Знання англійської мови щонайменше на середньому рівні.Цілеспрямованість та здатність швидко навчатись.

Відмінні комунікативні навички. ПОПЕРЕДНІЙ ДОСВІД РОБОТИ У СФЕРІ ПРОДАЖІВ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ! ЩО МИ ПРОПОНУЄМО :

Офіційне працевлаштування.Конкурентну заробітну плату та привабливий соціальний пакет.Службовий автомобіль, комп’ютер, мобільний телефон.

Навчання та розвиток у великій міжнародній компанії.Приємну робочу атмосферу в динамічній команді професіоналів. Якщо Вас зацікавила ця вакансія, і Ви відповідаєте вимогам, будь ласка, направляйте Ваше резюме.

Будь ласка, зауважте, що, відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява