Керівник програми з підтримки громад у Донецькій та Луганській областях
Проліска, ГО
Харьков, Ukraine
5 днів тому

Гуманітарна місія Проліска займається наданням всебічної допомоги та підтримки постраждалому населенню, та громадам ВПО, що проживають на підконтрольній уряду України території Донецької та Луганської областей.

Допомога та підтримка постраждалому населенню надається як на індивідуальному рівні, так і на рівні громад. ГО Проліска є партнером Агентства ООН у справах біженців.

Проєкт Підтримка та захист громад поблизу лінії розмежування , що буде реалізуватися за підтримки Агентства ООН у справах біженців протягом 2021 року, націлений на моніторинг, виявлення та оцінку гуманітарних потреб населення, підтримку ініціатив місцевих громад, інформаційну підтримку постраждалого населення, забезпечення індивідуального супроводу для вразливих груп населення, надання гуманітарної допомоги та матеріалів для екстреного реагування для населення, що постраждало внаслідок збройного конфлікту на Сході України та роботу у сфері адвокації на регіональному та національному рівнях.

В межах проєкту Агентства ООН у справах біженців Підтримка та захист громад поблизу лінії розмежування ГО Проліска оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Керівник програми з підтримки громад , що працює у координаційному офісі у м.Харків.

І. Вимоги до конкурсанта :

 • Вища освіта;
 • Досвід роботи у некомерційних та / або гуманітарних або міжнародних організаціях з ВПО або постраждалими внаслідок збройного конфлікту на Сході України не менше 3-х років;
 • Готовність до робочих виїздів на лінію розмежування на територію населених пунктів Луганської та Донецької областей, підконтрольних уряду України;
 • Вільне володіння усною та письмовою українською та російською мовами;
 • Вільне володіння усною та письмовою англійською мовою (рівень не нижче Fluent).
 • ІІ. Функціональні обов’язки :

 • Ідентифікація потреб громад постраждалих внаслідок збройного конфлікту вздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях на контрольованій урядом України території;
 • Написання проєктних заявок для проєктів громад;
 • Ідентифікація потреб громад з відновлення обєктів інфраструктури;
 • Ідентифікація інших потреб громад та пошук шляхів вирішення нагальних потреб, в тому числі шляхом залучення допомоги від інших донорів та шляхом перенаправлень запитів до інших гуманітарних організацій та кластерів.
 • Резюме необхідно надіслати ІЗ ОБОВ’ЯЗКОВИМ ЗАЗНАЧЕННЯМ НАЗВИ ВАКАНСІЇ на адресу електронної пошти до 23 : 59, 30 вересня 2021 р.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява