Автомеханік
Вектор Плюс 5, ТОВ
Львов, Львовская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вакансії майстра з ремонту автомобіля / автослюсарВимоги : 1) Кваліфікований майстер з ремонту автомобілів, який має достатньо навичок та знань для ремонту автотранспортних засобів.

Вітається : профільне освіта, досвід роботи на СТО, позитивні відгуки з попереднього місця праці, бездоганне виконання поставлених завдань.

2) Не вітається : вживання алкоголю, халатне відношення до роботи, порушення трудової дисципліни, тощо.Умови роботи : 1) Робота на СТО с.

2) Офіційне працевлаштування, гідна оплата праці, яка в більшій мірі залежить від навичок та швидкості роботи самого працівника.

Обов’язки : 1) Ремонт ходової частини легкових автомобілів.2) Діагностика та ремонт двигунів, заміна ремнів ГРМ3) Вчасно звертати увагу майстра-приймача на виявлені додаткові недоліки чи пошкодження автомобіля які не внесені до Замовлення, чи невідповідність наданих для ремонту автозапчастин,ввічливо спілкуватися з колегами по роботі та клієнтами.

4) Підтримувати чистоту обладнання, інструментів, робочого місця тощо.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява