Продавець (Озерна, Центр, Гречани)
Тетерук Василь Іванович
Украина, Хмельницкий
3 днів тому
source : Jobs.ua

Мережа магазинів побутової хімії та косметики, біжутерії та інших супутніх товарів в м. Хмельницький, запрошує на роботупродавцяМи будемо раді бачити у команді активних, без шкідливих звичок, комунікабельних, чесних та відповідальних дівчат.

Магазини : Жасмін в мікрорайоні Озерна за адресою Панаса Мирного, 32. Азалія (косметика) в мікрорайоні Озерна за адресою Залізняка, 4.

 • Монталь в мікрорайоні Гречани (ТЦ "Тритон"). Бушерон - Центр (ТЦ "Квартал").Обов’язки : привітно зустрічати кожного клієнта;
 • проконсультувати покупця для вибору товару;розрахувати клієнта.Переваги роботи : Навчаємо безкоштовно.Оплачуємо вчасно зарплату.

  В нас постійна робота, яка не залежить від сезонності.Магазин розташований близько біля зупинок, час на дорогу буде витрачатися мінімальний.

  Працюємо з 8 : 30 по 21 : 00, 2 робочих дні / 1 вихідний (узгоджується наперед).Зацікавила вакансія?! Відправляйте своє резюме.

  Або телефонуйте і записуйтесь на співбесіду.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява