Викладач IT в школі
DL
Ровно, Ровненская область
15 годин тому
source : Jobs.org.ua

Викладач IT-курсів для дітей Які якості нам важливі? Уміння зацікавити, чітко викладати і доносити матеріал, утримувати увагу дітей, грамотна мова.

Бажано мати досвід роботи з дітьми. Уміння мислити чітко і глобально, розуміти свій професійний внесок, мати можливість і бажання поділитися своїми знаннями.

Адекватність, стресостійкість. Обов'язкиЦікаво і професійно викладати лекційні та практичні заняття в групі і індивідуально, відповідно до наявних навчальними планами.

Умови роботиГрафік узгоджуємо згідно плану навчання і набору груп Гідна оплата праці Перевагою буде наявність у вас педагогічного досвіду Знання мов програмування (HTML / CSS, Python, JavaScript та інших ) + Гарним додатком буде сертифікат / диплома про можливість викладання у державних школах

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява