Заступник начальника Смілянського районного відділу Управління ДМС у Черкаській області
Нова державна служба України
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимоги- освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра- досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років- вільне володіння державною мовою Посадові обов'язкиУ разі тимчасової відсутності начальника Смілянського районного відділу Управління ДМС у Черкаській області здійснює керівництво зазначеним територіальним підрозділом, несе персональну відповідальність за організацію, результати його діяльності, дотримання законності при реалізації функцій держави.

 • Вносить керівництву відділу пропозиції щодо : - удосконалення реалізації державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, паспортизації та реєстрації фізичних осіб;
 • здійснення контролю за оформленням і видачею громадянам України паспорта громадянина України;- здійснення контролю за своєчасністю документування паспортом громадянина України осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО;
 • здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо визнання недійсними паспортів громадянина України та їх знищення;
 • здійснення контролю за дотриманням працівниками територіального підрозділу вимог законодавства з питань громадянства України, розгляду документів стосовно набуття / припинення громадянства України, та виконання прийнятих рішень;
 • з питань оформлення дозволів на виїзд на постійне проживання за межі України.Приймає участь у взаємодії та обміні інформацією з органами державної влади та місцевого самоврядування на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці в межах, визначених законодавством України.

  Приймає участь у роботі з забезпечення режиму секретності та функціонування системи технічного захисту інформації, здійснює постійний контроль за охороною державної таємниці.

  Приймає документи щодо оформлення справ про надання дозволів на імміграцію для іноземних громадян, відмову в його наданні та скасування такого дозволу, посвідок на постійне / тимчасове місце проживання в Україні.

  Виконання інших обов'язків з організації роботи відділу. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтроково, за контрактом про проходження державної служби, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

  Умови оплати праціПосадовий оклад згідно з штатним розписом - 6700,00 грн.Відповідно до статей 50, 52 Закону України Про державну службу та постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів . Термін подачі заявок : 2020-11-20

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява