Інженер-проектувальник (Revit BIM modeler)
Building Engineering Solutions
Украина, Днепр
6 днів тому
source : Jobs.ua

Інженер-проектувальник (Revit BIM modeller-coordinator), віддалена робота з домуBuilding Engineering Solutions це інжинірингова компанія.

Заснована в третьому тисячолітті. Проектує інженерні мережі для гігантів світової індустрії : центри обробки даних, енергетика, машинобудування, аеропорти, біотехнології, залізнична інфраструктура, великі логістичні центри, торговельні моли.

Клієнти виключно з США.Для нас інформаційні технології не просто модний термін. Це різниця між правильним будівництвом і проблемою.

Роблячи ставку на інновації, робимо будівництво простіше, розумніше, доступніше і відповідальніше.Допомагаємо співробітникам знаходити баланс між особистим і професійним життям.

Вітаємо віддалену роботу за гнучким графіком. Заохочуємо підвищення кваліфікації. Тренуємо англійську в процесі роботи.Високо оцінюємо результативність свого українського офісу.

Плани по збільшенню обсягів проектування амбітні. Для реалізації відкриваємо одразу кілька вакансій : інженер-проектувальник (Revit BIM modeler coordinator).

Запрошуємо в першу чергу з серйозним досвідом на посадах VDC Specialist, BIM modeller, MEP Engineer, Designer та аналогічних.

 • Але не відмовимо початківцям з невеликим досвідом проектування в Revit.Вимоги до кандидата : Revit;стаж в проектних організаціях;
 • базове володіння англійською на рівні розуміння інструкцій інтерфейсу програмного забезпечення. Якщо володієте вільно, то будете використовувати регулярно;
 • попередня спеціалізація не дуже важлива : мережі електричні, вентиляції, опалення, каналізація, трубопроводи ;шукаємо тих, хто буде працювати віддалено, з дому.

 • Обов’язково вкажіть у супровідному листі, чи є такий досвід, чи готові працювати з дому довгостроково. Якщо в перспективі розглядаєте виключно офісну роботу, будемо обговорювати варіанти переїзду;
 • якщо знайомі з Navisworks обов’язково вкажіть;можливість нечастих відряджень по Україні.Обов’язки : проектування в Revit;
 • 3d моделювання инженерних мереж.Умови роботи : віддалена робота з домашнього офісу;довгостроковий контракт, фул-тайм, не фріланс! Суміщення з іншою регулярною роботою майже неможливе.

 • Зі студентами заочної форми навчання домовимось.5-ти денний робочий тиждень з гнучким графіком (мінімум 8 годин на день);
 • Можливі нечасті вечірні наради;оплата погодинна. Відпрацьовано більше годин більше заробіток;погодинна ставка залежить від продуктивності.

 • Обговорюється на старті. Підвищується зі зростанням кваліфікації;коригування погодинної ставки при різких коливаннях курсу;
 • робота в міжнародній команді в великих проектах;можливість використання і вдосконалення англійської;підвищення кваліфікації та англійської мови в процесі роботи;
 • сприяння кар'єрному росту.Використані скорочення та назви : BIM Building information modeling, інформаційне моделювання будівельVDC Virtual Design and Construction, 3D-моделюванняMEP Mechanical, Electrical and Plumbing, механічні, електричні та сантехнічні системиRevit програмний комплекс автоматизованого проектування, який реалізує принцип BIM (інформаційного моделювання будівель)CAD (computer aided design) САПР (система автоматизованого проектування).

  Наприклад : AutoCAD, Autodesk Architectural Desktop, ArchiCAD, Allplan, Revit, Navisworks

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява