Менеджер з продажу (обладнання для опалення, водопостачання)
ТОВ АВІ ТРЕЙД КИЇВ
Киев, Киев
1 хвилин тому
source : Jobs.org.ua

Компанія АВІ ТРЕЙД КИЇВ спеціалізується на комплексному постачанні обладнання та матеріалів для монтажу систем опалення, водопостачання, водовідведення.

Наша мета забезпечити надійне партнерство та високу якість продукції. Саме тому ми пропонуємо тільки перевірену продукцію європейської якості, яка зарекомендувала себе на світовому ринку.

Серед наших брендів Brugman (Arbonia Group), Klimor, MTA, Itap, Cavaletto, Danfoss, Devi, Wilo, TECE, KAN, Walraven, Herz, BWT, ACO, Reflex.

Наразі ми в пошуках фахівця на посаду Менеджер з продажу, який розділяє наші цінності та прагне стати частиною нашої компанії.

 • Ми плануємо Вам доручити наступні задачі : активні продажі обладнання та матеріалів для опалення, водопроводу, каналізації;
 • пошук нових клієнтів, робота з існуючою базою клієнтів; проведення презентацій та переговорів, супровід проектів, підготовка комерційних пропозицій, взаємодія з технічним відділом.

 • Ви наш кандидат, якщо : маєте досвід роботи в активних продажах від 1 року; володієте знаннями ринків збуту інженерної сантехніки або будівельних матеріалів;
 • бажано освіта пов’язана з будівництвом, тепло-, водо-, газопостачанням. Що пропонуємо : роботу у стабільній та надійній компанії : ми 6 років працюємо на ринку, пропонуємо якісну продукцію, багато постійних клієнтів, заповнений склад;
 • навчання за рахунок компанії; конкурентну систему мотивації (ставка від 15 000 грн + відсоток + бонуси); зручний графік роботи : понеділок п’ятниця, 09 : 00 18 : 00;
 • офіційне працевлаштування; адреса офісу : вул. Перемоги, 9А (Святошинський р-н, неподалік від ст. метро Житомирська). Запрошуємо приєднатися до нашої команди професіоналів! Чекаємо на резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява