Маркетолог
Matis and Mary
Украина, Харьков
3 днів тому
source : Jobs.ua

Matis and Mary бізнес-маркетингове агентство, яке працює не з пакетною послугою , а з потребою продукту, власника, бізнесу.

Наша діяльність будується від задачі і проблеми, які наявні у вас без застосування шаблонних підходів.Ми працюємо від етапу розробки ідеї і суті продукту, філософії діяльності до виводу на франшизу, просування у соцмережах, через сайт усіма білими методиками діяльності.

Агентству скоро 3 роки, розширюємо організаційну структуру. Matis and Mary - це не проект , а реальна, жива структура, організм, який розвивається, зростає разом з нами та перебуває поза рейтингами на українському ринку щодо надання послуг бізнес-маркетингу, адже створюємо новий маркетинг і бізнес, а не суто працюємо з наявним.

Готові стати частиною більшого?Посилання на агентство : matisandmary.com.ua / instagram.com / matisandmary / behance.net / semensokhaПосилання на власника : instagram.

com / semen sokha youtube.com / channel / UC3zM5vKgu9r31kJtvklmdxgДисклеймер : перед прочитанням умов нижче не застосовуйте ваш попередній невдалий досвід щодо фірм, замовників, контрагентів з якими у вас чомусь не вийшло, очистіть розум і сприйняття.

Вимоги : досвід від 3-х проектів комплексного веденнявміння : пробудова і контроль воронок, процесів, організація команди і веб-розробки тощознання алгоритмів і платформ : інстаграм, фейсбук, твіттер, телеграм, лінкдін, тік-ток, ютуб, платформи-агрегатори іншекомунікабельність, жива і критична думкавчасність і дисциплінованість у виконанні задачтолерантне ставлення до правок відносно роботивміння роботи з MS Office, BS, BM, Telegram, екосистемою Google, програмами аналітики і легка адаптованість до новогоУмови роботи : Матеріально : фікс (10 грн) + бонус (4 грн) (зростання 20-30+ тисяч грн можливе)Нематеріально : нетворк, курси, база знань, корпоративні заходи, підвищення кваліфікації, робота з власником і командою, забезпечення робочими програмамиПартнерські бонуси : послуги перекладу, юридична підтримка, студентські роботи та інші*Збільшення фактору виплати залежить від кількості, якості і повноті вироблення вами корисного продукту відповідно до КПІ і перевиконання їх.

Графік роботи : ПН-ПТ 9 : 00 18 : 00, СБ 9 : 00 15 : 00, НД вихідний.Допускається відгул під час робочого часу з попереднім узгодженням його і перенесенням робочих годин у межах відгулу на наступний час цього дня або наступного у розрізі 9 21 годин робочого дня.

Передбачені перерви, відпустка, святкові дні (як неробочі), підтримка по хворобі.Аванс 20 числа поточного місяця за половину місяця і 05 числа наступного місяця за попередній місяць діяльностіДіяльність дистанційна повністю (якщо ви з Харкова / Львову, то це враховується за перевагу)Знання української і російської на рівні рідної (знання інших мов є вашою перевагою, особливо англійської, польської)Навантаження : Будь-які робочі задачі в межах вашого функціоналу по необмеженій кількості проектів як у поточному форматі, так і по окремим задачам.

Тривалість співпраці : Розглядається співпраці зі спеціалістом від 2 р., бажано від 5 р.Перспектива : Зростання до посади куратора, організатора процесівУ залежності від тривалості вашого перебування з нами, зростання вашої продуктивності і якості виконання вам буде запропоноване збільшення матеріальної винагороди.

Етапність співпраці : уточнення вашого резюме, портфоліовідповіді на блоки питаньтестовий (безоплатний) період діяльності 5 днівстажування (оплачуване) 1 місяць для виявлення взаємності нашої діяльності та успішності реалізації задач вамиРобочий періодРобочі обов’язки (формування, контроль, втілення) : маркетинг : складання стратегії діяльності, контент-менеджмент, аналіз конкурентів, бізнес-планування тощоформування задач і оцінка їх у сферах : дизайн, копірайтинг, ppcсмм : колаборації з блогерами, проведення конкурсів, вибудовування воронок, проведення інтенсивів, складання тз тощоінше, що є у межах вашого функціоналу або чому ви будете навчені походу розвитку нашого з вамичергується як монотонна діяльність на об’єм, так і креативні рішенняЗагалом запрошую кожного хто відчуває в собі сили на діяльність написати.

Приймайте вакансію ворку і після пишіть мені на телеграм з вашим портфоліо і резюме : smmMiM з припискою Я МАРКЕТОЛОГ+ платформа з якої пишете (не запитуйте, чи актуальна вакансія, якщо ви її читаєте, то вона актуальна)Зміни за період з у Розширили географію діяльності : з України у Європу й Азію.

Сформували внутрішньо 3 окремих команди з бізнес-маркетинговоїдіяльності. Збільшили джерела трафікогенерації з 3 до 16. Останні напрями, який ми поки не реалізуємо самостійно цепрограмування, 3-Д моделювання.

Усе інше в обоймі. Розширили колектив з 12 до 25+ спеціалістів. Тримаємо планку % виконання зобов’язань перед контрагентами іколективом включно з періодами кризи (війна, пандемія).

Помітили глибшу популяризацію наших авторських методик діяльності на ринок бізнес-маркетингу у цілому. Відмовились від діяльності з ринками Росії і Білорусі, вклали професійний і матеріальний ресурс на допомогу фронту.

Якщо пункти нижче про вас, то ваша анкета не розглядається : Ви не на контакті у неробочий час (зникаєте, ігноруєте, дистанціюєтесь)Часто запізнюєтесь, не тримаєте слово, невпевнені у собіЄ ледачим і на результативність роботи впливає настрійУ помилках винні усі ті, хто не так дав ТЗ, не сказав, що робити і вообще Не є командним гравцемШукаєте собі підробітку на декілька місяцівНе виявляєте ініціативу і не пропонуєте поліпшенняЯкщо по ним все мінус, тоді я впевнений, що саме ви готові до розвитку і зростання разом з агентством.

Чекаю на вас у команді.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява