Розливальник стерильних розчинів
Фармекс Груп
Борисполь, Киевская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Цікаво, як в сучасному світі виготовляються лікарські засоби?Хочеш бути в числі тих, хто ТОЧНО ЗНАЄ, що НАШЕ це ЯКІСНО!Чекаємо відповідальних та готових розвиватись юнаків до цеху ін'єкційних лікарських засобів!Що розливальник стерильних розчинів має знати та вміти : - Розливання стерильних розчинів.

 • Забезпечувати правильну експлуатацію обладнання і технічних пристроїв цеху та підтримання їх у робочому стані.- Дотримуватись правил належної виробничої практики GMP.
 • Виявляти причини передчасного зносу, прийняття заходів по їх попередженню та усуненню.- Виконувати роботи по веденню процесу розливу стерильних розчинів.
 • Приймати участь по усуненню несправності в роботі обладнання та приладів, їх налагоджуванні, монтажі та регулюванні.Ми пропонуємо : - якісне навчання професії : наставник розкаже і покаже Вам всі моменти від А до Я - офіційне працевлаштування згідно КЗпП України;
 • офіційна заробітна плата (стажування оплачується);- розвезення по м. Бориспіль;- молодий колектив, де Вам буде комфортно розвиватись, як в професійному, так і особистісному напрямку;
 • день / ніч -2 вдома (з 08 : 00 по 20 : 00, з 20 : 00 по 08 : 00)
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява