Юрист
ООО Watsons Украина
Киев
18 годин тому
source : Электронный Центр занятости населени

Якщо Ви енергійні, комунікабельні та цілеспрямовані запрошуємо Вас на позицію юриста! Обов’язки : Аналіз і супровід підписання договорів оренди, поставки, в т.

 • ч. імпорт, перевезення, лізинг, оренда авто, придбання прав на використання програмного забезпечення, ліцензії на використання об'
 • єктів права інтелектуальної власності, інша договірна робота. Юридичний супровід рекламних кампаній : складання офіційних умов, аналіз податкових наслідків, узгодження рекламних матеріалів тощо.

  Консультації з питань трудового права. Забезпечення юридичної підтримки під час перевірок контролюючих органів (захист прав споживачів, у т.

  ч. ринковий нагляд; держ.служби з питань праці). Підготовка відповідей на запити контролюючих органів. Підготовка юридичних висновків для різних департаментів підприємства.

 • Представлення інтересів компанії в судах. Вимоги : досвід супроводу перевірок контролюючих органів; досвід супроводу укладення договорів оренди та договорів поставок, перевезень;
 • знання трудового та цивільного права, права інтелектуальної власності; вища юридична освіта; досвід роботи юристом не менше 3 років;
 • знання англійської мови (intermediate). Ми пропонуємо : офіційне оформлення, соц.пакет; цікаву роботу в міжнародній компанії;
 • професійний і кар'єрний зріст всередині компанії; службову знижку на продукцію в магазинах і аптеках Watsons! Ласкаво просимо! Направляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією в рамках чинного законодавства України.

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява