Менеджер по продажам услуг интернет-маркетинга
Интернет холдинг Dnepromedia
Украина, Львов
7 годин тому
source : Jobs.ua

На постійну віддалену роботу потрібен менеджер з продажу послуг інтернет-маркетингу (послуги контекстної реклами, пошукового просування сайтів тощо)Кого ми шукаємоМи наймаємо людей для роботи, гідно за неї платимо і просимо її виконувати (хоч як це дивно )).

Видалена робота через онлайн офіс (CRM). На початку робочого дня ви відзначаєтеся в CRM, протягом дня всі ваші дії по роботі фіксуються.

Сидіти у соц. мережах / новинах / іграх та ін. не вийде робочий день розписаний буквально по хвилинах, у кожен момент часу є що робити.

Тому ледарям краще відразу йти повз.Ви отримуватимете щодня грн за виконаний мінімальний обсяг роботи (певна кількість дзвінків, відправлених ком.

пропозицій тощо) + отримуватимете бонус за кожну закриту угоду (від до грн) + бонус за продаж додаткових товарів та послуг (від 20 до грн.

 • бонус за перевиконання планів (за кожні 10 закритих угод на день : + грн.). Реально на місяць заробляти 20. грн та більше.
 • Що потрібно буде робитиРозсилати пропозиції потенційним та існуючим клієнтам (основний обсяг роботи)Бути на зв’язку за максимальною кількістю каналів зв’язку (для відповідей на питання потенційних і існуючих клієнтів).

  Надсилати ком. пропозиціїНадсилати повідомлення-пропозиції на спеціалізованих ресурсах.Відповідати на електронні листиЗаповнювати звіти щодо виконаної роботиЯкими якостями потрібно матиМи не вимагаємо якихось супер навичок вовків з Уолл-стріт.

  Дуже вітається знання вами хоча б базових технік продажів, роботи з запереченнями, вмінням дожимати клієнтів.А загальними обов’язковими вимогами є : стресостійкість (у холодних продажах буває багато негативу)навченість (потрібно вивчати нові техніки продажу, роботу з відмовами)посидючість (робота досить монотонна)відповідальність (не забути для клієнтів)бажання працювати та гідно зароблятиУмови роботиРобота віддалена через CRM з 9 до 18, перерва з 12 до 13 (сб і нд вихідні)Перший тиждень (5 робочих днів) пробний : даємо 50% обсягу завдань і соотв.

  50% оплати. Починаючи з 2-го тижня працюємо на повну міць .Оплата наприкінці кожного тижня (зазвичай у сб-нд). Бонуси в перший тиждень місяця після звітного (тобто бонуси за вересень прийдуть у перший тиждень жовтня).

  Як потрапити до насОзнайомиться з вимогами та загальною інформацією щодо роботи, надіслати заявку. Подробиці тут : lnnk.in / becQ

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява