Менеджер з продажу послуг
Новий медіа простір
Тернополь, Тернопольская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Новий медіа простір лідер серед довідково інформаційних ресурсів Західної України, що активно працює та розвивається більше десяти років у 17 містах.

Чисельність штату понад 100 чоловік.Кількість клієнтів, що працюють на постійній основі більше 6000.Основний продукт компанії list.

in.ua сайт, на якому розміщенні всі підприємства та заклади міста, який дає змогу користувачам легко та швидко отримати необхідну достовірну інформацію, а клієнтам якісно заявити про себе потенційним споживачам.

 • Якщо ти : - наполегливий;- цілеспрямований;- освідчений;- вільний користувач ПК;- орієнтований на результат;- вмієш долати труднощі;
 • маєш досвід у діловому спілкуванні з людьми та веденні переговорів;- прагнеш рости та розвиватись;- твій вік більше 21 р.
 • ти вмієш працювати в командіПропонуємо взяти участь у конкурсі на вакантну посаду Менеджер з продажу послуг м. Тернопіль.

 • Обов’язки : - Виконання планових показників;- Проведення зустрічей з потенційними клієнтами;- Підписання угод про співпрацю;
 • Ведення звітності по виконаній роботі;- Частковий супровід клієнта на початкових етапах співпраці.Умови : - 5-ти денний робочий тиждень;
 • Гідна оплата праці, бонуси, премії;- Професійне навчання, кар'єрний ріст;- Оплачуваний стажувальний термін;- Забезпечення інструментами, необхідними для роботи : корпоротивний мобільний зв’язок, планшет, канцелярія.
 • Дружній молодий колектив, кава, чай, печиво, корпоротивний відпочинок.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява