Медсестра Винница
Винстом
Украина, Винница
3 днів тому
source : Jobs.ua

На постійну роботу у стоматологічний центр на Вишеньці потрібна медсестра.Досвід роботи не обов’язково, але Медична освіта ОБОВ’ЯЗКОВО!Медсестра потрібна на ПОСТІЙНЕ та офіційне місце працевлаштування у стоматологічний центр!Умови роботи : Стоматологічний центр працює з 7.

30 до 20.30Обов’язки : Подати лікарю необхідний інструмент,підготувати робоче місце для приймання пацієнта,прибрати та продезінфікувати робоче місце після приймання пацієнта, простерилізувати інструмент,порахувати наявність та кількість інструменту в кінці зміни.

Один раз в тиждень генеральне прибирання.Оплата праці два рази на місяць. Нарахування заробітної плати табелюється погодинно, 50 грн.

за годину.Затримок по з / п немає.Робота не складна але потребує уважність.Для прискорення працевлаштування дзвоніть за тел.

0677417018 Світлана Володимирівна

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява