Конструктор, архитектор, чертежник
Интердизайн, дизайнерская компания
Житомир, Житомирская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Опис вакансіїСтудія дизайну інтер'єру Інтердизайн (www.interdesign.com.ua) запрошує на постійну роботу конструктора, кресляра.

 • Сайт компанії : https : / / interdesign.com.ua / Компанія надає : - можливість втілити свій потенціал і професіоналізм;- цікаві проекти і відкрите творче поле;
 • лояльне керівництво, яке слухає і чує.Вимоги : - Обов’язкове володіння програмою Аutocad або Archicad- Створення якісних креслень.
 • Технічна частина дизайн проекту за затвердженою візуалізацією)- Знання будівельних і ремонтних матеріалів, основ ергономіки та ремонтного процесу.

 • Дисциплінованість, працьовитість і дотримання термінів в роботі.Умови роботи : - Виконавцю надається технічне завдання,- В середньому надаємо в місяць 150 200 м2, залежно від сезону- Конструктор не спілкується з клієнтом, тільки з менеджером проекту та дизайнером.
 • Робота в офісі, офіційне працевлаштуванняОбов’язки : - Створення креслень (робочої документації) за технічним заваданням та візуалізацією.
 • Дотримання термінів роботи та здачі проекту.- Тісне спілкування з менеджером проекту та дизайнером.Розглядаємо резюме тільки при наявності портфоліо (посилання на портфоліо в вашому резюме, обов’язкове).
 • Чекаємо ваші резюме та портфоліо на нашу електронку, або на Viber 0674101807 Людмила

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява