Менеджер з продажу (електротехніка)
Актуальні Інженерні Рішення
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

ТОВ Актуальні Інженерні Рішення запрошує на роботу менеджера з продажу за напрямком електротехнічна продукція Функціональні обов’язки : - Активна робота по розщиренню бази клієнтів (пошук, ведення переговорів, проведення презентацій).

 • Робота з наявною базою клієнтів.- Готовність до відряджень (виставки, переговори).- Підтримання довгострокових відносин з замовниками.
 • Виконання планових показників продажу.- Контроль логістики власних угод.- Контроль дебіторської заборгованості.- Надання консультацій по продукції.
 • Ведення звітності.Вимоги : - Вік : 20 35 років.- Гарні комунікативні навички.- Бажання вчитися й постійно підвищувати свій професійний рівень.
 • Ми пропонуємо : - Офіційне оформлення, повна зайнятість.- Стабільна і конкурентна заробітна плата. Залежить тільки від результатів вашої роботи.

  Ставка + бонуси, верхня границя не обмежена.- Допомога і навчання особливостям продажу (техніка продажу, технічні особливості продукції, розвиток особистих якостей).

 • Робота з продукцією світових лідерів Schneider Electric, ABB, Siemens, LappCable, Legrand та ін.- Обладнане робоче місце (комп'ютер, інтернет, телефон, оргтехніка) + корпоративний мобільний телефон.
 • Компенсація за використання власного авто.Інформація про нашу компанію www.a-i-r.com.uaЯкщо Вас зацікавила вакансія і Ваші знання і досвід відповідають вимогам, надсилайте своє резюме або відгук ми чекаємо на Вас.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява