Менеджер закупівель
ООО Нефтегаз Цифровые Технологии
Киев
8 годин тому
source : Электронный Центр занятости населени

ТОВ Нафтогаз Цифрові Технології є частиною найбільшої компанії України. Наш цільовий продукт це бездоганний ІТ-сервіс для компаній Групи Нафтогаз.

Ми були засновані у червні 2018 року та наразі стрімко розвиваємось. Для реалізації наших проектів ми шукаємо в свою команду менеджера закупівель.

 • Основні завдання посади : Здійснення процедур закупівель товарів, робіт, послуг. Пошук постачальників; проведення переговорів, укладання та контроль виконання договорів;
 • планування закупівель. Основні функціональні обов’язки : Підготовка закупівельної документації для проведення закупівельних процедур.

  Розробка тендерної документації. Підготовка вимог і критеріїв відбору до постачальників товарів, робіт, послуг, що беруть участь в закупівельних процедурах.

  Організація і проведення торгів на електронному торговельному майданчику. Підготовка документів для затвердження результатів проведених закупівельних процедур.

  Забезпечення укладання та контроль виконання договорів за результатами проведення процедур щодо закупівель товарів, робіт, послуг.

  Пошук постачальників товарів, робіт, послуг та проведення переговорів. Аналіз ціноутворення, бенчмаркінг. Управління термінами і якістю реалізації тендерного процесу.

  Підготовка звітності в розрізі закупівельної діяльності. Своєчасність забезпечення матеріалами внутрішнього замовника. Аналіз змін законодавства України у сфері публічних закупівель.

  Вимоги до кандидатів : Освіта, спеціалізація : вища (технічна або економіка, фінанси, менеджмент тощо) Попередній досвід : мінімум 5 (п’ять) років досвіду роботи в сфері ІТ закупівель товарів, робіт, послуг в великих міжнародних компаніях з бездоганною репутацією.

  Досвід складання тендерної документації. Досвід укладання та контролю виконання договорів. Наявність додаткової освіти, кваліфікації, досвіду : досвід ведення масштабних проектів в сфері ІТ закупівель товарів, робіт, послуг Необхідні професійні компетенції : Знання методології процедур закупівель.

  Знання законодавства України у сфері публічних закупівель. Впевнений користувач ПК навички в роботі з програмними продуктами MS Office, MS Ecxel, Power Point обов’язково.

  Необхідні особистісні компетенції (індивідуально-особистісні характеристики та навички) : Чесність, критичне мислення. Аналітичний склад розуму, уважність.

  Вміння швидко працювати з великим об'ємом інформації. Додаткові та особливі вимоги до кандидата (готовність до відряджень та ін.

  Вільне володіння державною мовою. Володіння англійською мовою на рівні не нижче середнього (здатність читати та розуміти документи потенційних іноземних постачальників та вести переговори).

  Готовність до відряджень до 10%.

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява