Фахівець супроводу казначейських операцій (нічна зміна)
Конкорд, АКБ, АО
Днепр, Днепропетровская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Шукаєш цікаву роботу з дружнім колективом? Не знаєш де набрати досвід та розпочати роботу? ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС! Почни свою кар'єру з Банком КОНКОРД ! АТ АКБ КОНКОРД Банк, в якому працюють висококваліфіковані фахівці, які здатні оперативно та миттєво вирішувати найскладніші задачі та задовольняти потреби клієнтів.

 • Надійний партнер, якому довіряють найвимогливіші клієнти, впевнено дивимось у майбутнє та досягаємо нових висот. У зв’язку з розширенням можливостей і потужностей в різних містах України БАНК КОНКОРД оголошує про відкриту вакансіюФахівець відділу відправки платежів та супроводу казначейських операцій На Вас чекають наступні посадові обов язки : Робота з СЕП (Система електронних платежів), а саме : - Спостереження за роботою програми- Оперативне інформування керівництва при виникненні збоїв або помилок програми Наші побажання до Кандидатів : - Англійська мова не нижче рівня Intermediate;
 • Досвід роботи в банку буде перевагою;Особисті якості : відповідальність, цілеспрямованість, комунікабельність, бажання до саморозвитку.
 • Умови, які ми забезпечуємо : - Графік роботи : 12 годин -ніч;- Офіційне працевлаштування згідно КЗпП з першого робочого дня;
 • Соціальні гарантії згідно чинного законодавства, медичне страхування;- Конкурентний рівень оплати праці та бонуси;- Корпоративне навчання за рахунок банку;
 • Досвід роботу у сучасному європейському банку, корпоративні заходи та участь у соціальних проектах;- Ми пропонуємо своїм співробітникам комфортні умови праці, динамічну робочу атмосферу, ми враховуємо всі ваші досягнення, в нашій компанії затишний, соціальний, стабільний мікроклімат та доброзичливий колектив.
 • Банк Конкорд приєднайся в команду, підключись до всесвіту! https : / / concord.ua / https : / / www.facebook.com / concord.

  ua / https : / / www.instagram.com / concordbank

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява