Торговий представник (посуд)
Юг-Контракт
Львов, Львовская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

YUGCONTRACT один з найбільших українських дистриб’юторів, з 27-річним досвідом успішної роботи і мультипродуктовим портфелем, до якого входить понад 200 брендів.

 • Запрошуємо в нашу команду Менеджера з продажу з власним АВТО на товарний напрямок ПОСУД. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ : здійснювати гуртові продажі в роздрібні торгові точки, розробляти спеціальні пропозиції для клієнтів розвивати наявних клієнтів, шукати та залучати нових оформлювати заявки від клієнтів на B2B порталі, працювати в облікових програмах ОЧІКУВАННЯ ВІД КАНДИДАТІВ : досвід в сфері активних продажів та готовність до польової роботи орієнтація на результат, вміння працювати в команді, високий рівень самоорганізації та відповідальності МИ ПРОПОНУЄМО : офіційне працевлаштування, відпустка, лікарняні своєчасну виплату заробітної плати, прозору систему мотивації,100% ставка на період навчання компенсація проїзду, мобільного зв’язку 30% офісна робота;
 • 70% польова курси, тренінги, онлайн портал навчання, онлайн бібліотека можливість професійного та кар'єрного розвитку знижки на весь асортимент для співробітників Якщо вас зацікавила наша вакансія, не гайте часу надсилайте резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява