Інженер з охорони праці
Щедро
Львов, Львовская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Требования : повинен знати закон України Про охорону праці , розпорядження, накази, постанови, правила, стандарти, норми, положення, інструкції та інші документи з охорони праці і виробничої санітарії.

Систему стандартів безпеки праці. Правила і засоби контролю відповідності технічного стану устаткування вимогам безпечного ведення робіт.

Методи і форми інформування з охорони праці. Порядок і строки складання звітності. Досвів роботи за посадою інженера з охорони праці не менше 3-х років.

Обязанности : Здійснювати контроль за створенням безпечних та здорових умов праці на підприємстві, проводити відповідні заходи у цій галузі, дотримуватись чинного законодавства, правил, стандартів, норм, положень, інструкцій з охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту і охорони навколишнього середовища.

Розвивати роботу по створенню безпечних і нешкідливих умов праці на підприємстві. Робота в комісії з розслідування нещасних випадків на виробництві, складання актів, передача документації до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Робота в комісії з приймання в експлуатацію нових та / або реконструйованих об'єктів виробничого призначення, а також в робота в комісій з приймання з ремонту установок, агрегатів та іншого обладнання, в частині дотримання вимог нормативних актів з охорони праці.

Контролювати стан охорони праці, та промислової санітарії в структурних підрозділах. Готувати і вносити пропозиції щодо розроблення та впровадження більш досконалих конструкцій огороджувальної техніки, запобіжних і блокувальних пристроїв, інших засобів захисту від впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

Проводити вступні інструктажі з охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, правил поведінки у разі виникнення аварійної ситуації для працівників підприємства і працівників підрядних організацій.

Условия работы : графік роботи 5-ти денний з 8 : 30 до 17 : 30 (вихідний субота, неділя)

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява