Копірайтер-перекладач (англійська мова)
Сool.club
Украина, Полтава
2 днів тому
source : Jobs.ua

Потрібні Копірайтери для написання текстових робіт високого рівня англійською мовою. Наші вимоги : знання англійської на рівні достатньому для написання дійсно грамотних текстів!вміння дотримуватися інструкцій і термінівбажання працювати якісно і заробляти більшенаціленість на клієнтаБажано : знання і / або розуміння принципів академічного стилюнавички швидкого пошуку і аналізу інформаціїВаріант співпраці : Full-time writers 20 40 сторінок на тиждень за фіксованим графіком Є різні плюшки для фултайм райтерів : оплата відпустки, оплата витрат на спорт і техніку! Оплата за сторінку (275 слів) в середньому $ 5 $ 7, до $ 20Чим більше і якісніше виконуєте замовлення, тим більше Ваша ставка!Оплата простою при стабільному написанні більш як 10 сторінок в тижденьВаші обов’язки : написання унікальних текстів, статей та академічних робіт на англійській мові самої різної тематики і рівня складності (література, економіка, філософія, фінанси і т.

д.) по заданим вимогам і інструкціямЧи готові спробувати?! Перед стартом є невелике навчання.Запрошуємо зареєструватися у нас на сайті, написати успішно пробне есе і співпрацювати з нами за зручним для Вас графіком!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява